Skip to content Skip to footer

Biz Kimiz ?

WhatsApp Image 2021-09-20 at 10.03.16

Biz Kimiz 

Rehber Zeka Dergisi, TÜZDER Yayınları bünyesinde 2021 yılında yayın hayatına başlayan; eğitim, rehberlik, psikoloji, kültür, bilim-teknik ve astronomi konularını işleyen bir dergidir. 6 ayda bir çıkarılması planlanan dergimiz 120 sayfadan oluşmaktadır.

 Eğitim alanında değinilmeyen, geri planda kalan konuları anlatan ve eğitimcilere, ebeveynlere kısacası çocuklar ile etkileşimde bulunan herkese rehberlik etmek amacıyla, Tüzder Yayınları ve birbirinden değerli yazarlarıyla eğitimin detaylarını aktarıyoruz. İçerik ve tasarım bakımından tamamen özgün olan dergimiz, bilinçli olmayı ve farkındalığı artırmayı hedeflemektedir.

 

Konularımızı ihtiyaçlar ve güncel gelişmeler ışığında şekillendiriyoruz. Alanlarında uzman yazarlar ve kişiler tarafından en doğru şekilde yazılarımızı hazırlıyoruz. Ayrıca geleceğin us’lu sorularının yer aldığı zEKa ekini de özenle oluşturuyoruz.

Konularımızı ihtiyaçlar ve güncel gelişmeler ışığında şekillendiriyoruz. 

Alanlarında uzman yazarlar ve kişiler tarafından en doğru şekilde yazılarımızı hazırlıyoruz. Ayrıca geleceğin us’lu sorularının yer aldığı zEKa ekini de özenle oluşturuyoruz.

Siz de eğitimin detaylarını öğrenmek ve farklı bakış açıları kazanmak istiyorsanız bize katılabilirsiniz.